7,7 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1HvalõnskiRomanSidepataljonMM100:24:31
2JürsSanderElujooks/TeraapialaegasMM200:24:41
3KuleshovAleksandrSpartaMM300:27:35
4EnnLauriSpartaMM400:27:44
5VeilbergMeelisVikeMM50100:28:04
6KüünrussReemetSpartaMM500:28:37
7SusiSiimMM600:28:49
8KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM700:29:28
9RõukMargusMM800:30:27
10LuiRagnarMPA100:31:07
11VäärtnõuAivarMM900:31:17
12PaesaluSanderMMN100:32:21
13BõkovRainerRRGMPA200:32:52
14ZavadskisErikMM40100:33:26
15LaasmägiHandoMM1000:33:26
16TammMerjeNN45100:34:00
17PalumetsMarioMPA300:34:07
18LuiDagmarNTA100:34:09
19PeernaBritaNTB100:34:26
20PoltKaljuMM65100:34:29
21LeesLoviisaNNJ100:34:41
22KarjusKaidoMM45100:34:59
23LepasaluVirpiFB jooksmineNN100:35:02
24RiisaluLarsMEREVäGIMM1100:35:04
25LükkSilverMM1200:35:05
26AllmägiAapSK RADAMMN200:35:40
27KaldveeRivoMM1300:35:51
28LiivandMargoMM1400:36:04
29KruusmannGeidiNN200:36:11
30VassermanTaaviMM1500:36:27
31AnnimäeAlbertRakvere GümnaasiumMPB100:36:36
32EesmaaSanderMM1600:36:37
33PärnikRuudolfMPB200:36:38
34ErikAllarMMN300:36:40
35KüttisGüntherOjassaarMPB300:36:47
36LaurandSandriMM1700:36:50
37AabreldaalRobinMPB400:36:58
38KuuseLeoMM1800:37:18
39LassEliiseNN300:37:18
40TreierDeivisMM1900:37:24
41TankEerikMMN400:37:33
42PilliMarttiMPB500:37:36
43AulVäinoMM65200:37:44
44SildTristan AikKK ViimsiMPB600:37:54
45LillmetsRaulMPB700:37:57
46Leidas-MeeritsJaanaNN400:38:11
47KaurGerrerthSae hostelMMN500:38:15
48PajuriMailiNN500:38:23
49EigiMartMM2000:38:26
50PaulusSiljaElujooks/TeraapialaegasNN600:38:30
51LaanemetsKailiNN700:38:34
52VatselRigoMM45200:38:34
53ReinholdMärtMM2100:38:44
54TuiskKristinSaku Õlletehase SpordiklubiNN40100:38:50
55SussenKristoSaku Õlletehase SpordiklubiMM2200:38:50
56LillmetsElisNTB200:38:50
57VälloToivoOmniva SpordiklubiMM50200:38:50
58TreumannVeikoSalt SKMM40200:38:54
59KaurKasparHANSA SKMM2300:39:07
60MetsaruHarryMM55100:39:18
61LääneMaiduMM65300:39:28
62MiilpaluMatteusWiru SwimMPB800:39:33
63MereSiiriMatkasportNN800:39:34
64JaaniAnneNN55100:39:39
65KrahvTriinNN900:39:45
66SulgLoraNN1000:39:46
67LilienbergErgoTäppsortlaneMM40300:39:49
68MonesMartinMPB900:39:51
69ToomelKerliNN1100:39:56
70TomingasTriinNN1200:39:56
71ValgeDagneNN1300:39:58
72KasoLiis-MariiNTB300:40:00
73KipperViigiNN1400:40:01
74PikhoffAimurNN1500:40:06
75BeetPriitMM2400:40:10
76KokkGeorgMPB1000:40:11
77StrandmannMaitEPVMM2500:40:16
78AabreldaalSvenMM50300:40:18
79PirnMeelisMM45300:40:21
80JänesSilverMM2600:40:28
81JänesRasmusMM2700:40:31
82AitVladimirMM65400:40:55
83LiimaAimarMM50400:41:01
84KangurMathiasMPB1100:41:01
85SaulepMargusMM2800:41:03
86VeidemanRainMM2900:41:08
87HermlinMaireNN50100:41:10
88LemberMihkelMM3000:41:16
89KunglaMeritNN1600:41:18
90AdratKalleMM40400:41:21
91PüssAiriNN45200:41:21
92SaulRaimoMM3100:41:27
93KoppelLiiaNN50200:41:30
94RaspelAnna MariaNTB400:41:44
95NilsonAveNTB500:41:45
96AitIngridNN1700:41:45
97PüssKristelNN1800:41:46
98VarekSiljaNTA200:41:51
99VaherEva-MariaNNN100:41:52
100TammMarikaNN45300:41:53

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.