7,7 km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1LehismetsPriitSportlasedMM100:25:08
2KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM200:26:01
3KruutTaaviSportlasedMM300:26:08
4LundverMardoMM400:26:10
5KravetsRainerSK ProRunnerMPA100:27:35
6MasikTambetSK KolepahaMM500:27:38
7HummalErkkiSparta SpordiseltsMM40100:27:43
8SnitsarenkoTarassTreeningpartnerMM600:28:31
9LuiRagnarSK ProRunnerMMJ100:28:38
10VishnenkoMaximMM700:28:38
11JalakasPeepSpartaMM800:28:47
12ValdmannAskoSpartaMM900:29:05
13PiirsaluMeelisMM40200:29:13
14TibarMarionSparta/ MarshNN100:29:15
15RõukMargusMM1000:29:18
16ŠapovalovDmitriMM1100:29:40
17RuusaleppKarl AugustTartu Ülikooli SpordiklubiMMN100:29:48
18TajaPhilippeFRA ESNMM1200:30:07
19KoppelKaidoBronx Wood OÜMM40300:30:12
20VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN200:30:16
21PehkHeimarDDRMM1300:30:22
22KaukülaKristoSportlasedMM1400:30:23
23NõmmMardenMM1500:30:35
24ReinapAivarTäppsportlasedMM45100:30:42
25PappelJaanusMM45200:30:43
26PalmAnne-LySK JooksupartnerNN40100:30:43
27SootsViivi-AnneTreeningpartner DiadoraNN45100:30:44
28ThorelAymericFRA ESNMMN200:31:11
29Abdi-JamaMahamoudFRA ESNMM1600:31:17
30PangAndresTäppsportlasedMM40400:31:16
31VahterKaimoMM1700:31:20
32OolmaRaudoSportlasedMM55100:31:47
33MittOlevMM55200:31:57
34LilleViljarMM1800:31:54
35KrullKristjanMM1900:31:56
36LillmetsÜllarMM45300:32:05
37KarroSvenMM50100:32:14
38TiidemannMikkSK FortunaMM2000:32:16
39KhrennikovaOlgaNN300:32:45
40KlaasKalleMM2100:32:50
41RajuHeidiNN400:32:57
42ToomRainiMM40500:33:15
43NesterkoMariaNN500:33:06
44ElmanovitšErikMM40600:33:18
45SaaringSanderNõmme SKMPA200:33:36
46KasemaaAlariTreeningpartnerMM45400:33:38
47DebouitStevenFRA ESNMM2200:33:40
48SildTristan AikTreeningpartner Diadora NoortetiimMPA300:33:42
49KimerlingSlavomirMM50200:33:42
50KurgToomasSK PARKSIMM40700:33:43
51PreemTriinSEB/SpartaNN600:33:50
52VintMirjamSisekaitseakadeemiaNN40200:33:59
53LaasMadeNN700:34:02
54HudilainenEerikTREENINGPARTNER/DIADORA NOORTETIIMMPA400:34:06
55KletsunOlga-NN800:34:04
56PõldsaarPaulTulepuu.eeMM40800:34:08
57TuruKaljoMM50300:34:15
58NutovKevinKoigi KoolMPA500:33:57
59LeibenauHeleriNN900:34:18
60VolensMaretNN45200:34:24
61PiiratHannuSK ProRunnerMM2300:34:39
62OjokasMartinMM2400:34:40
63AinsaarAinSpartaMM50400:34:40
64LiipaMari-LiisSK JooksupartnerNN1000:34:57
65MändlaRaulTäppsportlasedMM45500:35:09
66OtsVahurMM40900:35:07
67SiimIvoMM50500:35:24
68KukkKasparMPA600:35:12
69VeeremaaMarek1. JalaväebrigaadMM45600:35:14
70SepaSanderSisekaitseakadeemiaMM2500:35:13
71KarbeJanekMM45700:35:25
72AllmägiAloMM2600:35:29
73UkkiviJürgenMM2700:35:02
74NisuMartinMM2800:35:13
75TäppMehisMM45800:35:50
76JagantMargoRSK SportkundaMPA700:36:02
77KaljuraidRaulMM45900:35:58
78OtsFredMPA800:35:57
79ReinholdLiisNN1100:36:07
80TrasbergMarkusMPA900:35:56
81KairiteInnaTulepuu.eeNN1200:36:11
82SammalpärgHeittiFB jooksmineNN1300:36:18
83HelemäeEroMM401000:36:18
84MalmRegiinaNNJ100:36:19
85KaljusaluKärtynNTA100:36:05
86NõmmMargeTäppsportlasedNN45300:36:25
87BernatGalinaNN55100:36:27
88RebaneAnnagreteTäppsportlasedNN1400:36:34
89LuiDagmarProrunnerNNJ200:36:50
90SeleznjovaJuliaNN75100:36:33
91SuurMarekProekspertMM401100:36:57
92MaasaluKristjanMM2900:37:09
93LillmetsRaulMPA1000:37:11
94SchmidtKaarelMM65100:37:14
95KudeviitaAleksanderHC VipersMPA1100:37:19
96AmorRainerMM3000:37:04
97DebeerStéphaneFRA ESNMM3100:37:21
98KasoLiis-MariiNTA200:37:34
99KudeviitaKonradHC VipersMPA1200:37:36
100RibaultJulienFRA ESNMM3200:37:36

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, Hat-Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Viru Õlu, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, Ehituse ABC, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SALVEST, Snickers, Orbit, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Kultuuriministeerium, Rakvere linn. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.